U nehody v Horním Benešově zasahoval i vrtulník

Dne 24. 10. 2018 v 14:30 hodin v Horním Benešově řídila 38letá žena vozidlo Ford a při průjezdu zatáčkou se v autě převrátily jídlonosiče a když je řidička chtěla narovnat, vyjela s autem za levý okraj vozovky, kde narazila do stromu. Při nehodě došlo ke zranění osádky vozidla. Jeden spolujedoucí byl převezen letecky do nemocnice v Ostravě a druhý k ošetření do nemocnice v Krnově. Požití alkoholu bylo u řidičky vyloučeno dechovou zkouškou. Na vozidle vznikla škoda ve výši 400 tisíc korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.