Žena se ubránila sexu, chlípník se nakonec spokojil s kabelkou

Nejprve si chtěl vynutit sex. Když se žena ubránila, tak ji alespoň okradl. Neznámý muž zezadu k poškozené, kterou nejprve oslovil „lámanou“ češtinou, pak ji svými pažemi pevně objal její ruce, čímž ji znehybnil, začal ji osahávat na prsou a poté přes kalhoty v oblasti genitálu.Žena zachovala chladnou hlavu a sevření se začala bránit. Když výtržník nedosáhl svého sexu, poškozenou alespoň okradl o její kabelku, kterou jí strhl z ramene. Ženu připravil jak o osobní věci, tak i platební karty.

Kriminalistům se podařilo zjistit, že útok ze strany hledaného nebyl vůči této ženě náhodný. S největší pravděpodobností si ji totiž vyhlédl a na náměstí Portheimka ji sledoval již z nedalekého klubu.

Zároveň se také kriminalistům podařilo zajistit záběry bezpečnostních kamer, na kterých je násilník zachycen, kterak do klubu nejprve přichází a zanedlouho jde pryč. Díky tmu také detektivové vědí, že do podniku přišel hledaný v doprovodu dalšího muže, zřejmě kamaráda, nebo známého. Z klubu už ale odešel sám.

Policie pátrá jak po podezřelém, tak i po druhém zmiňovaném muži, kterého kriminalisté vnímají jako důležitého svědka.

Pokud tedy některého z mužů zachycených na záběrech bezpečnostních kamer poznáváte, znáte jejich totožnost, případně místo jejich pobytu či pohybu, předejte tyto informace prostřednictvím linky tísňového volání 158.

Převzato ODTUD

Scroll to Top
Web spravuje Webklient