Žena připravila muže z Teplicka o 88 tisíc korun, je obviněna ze zpronevěry

Z přečinu zpronevěry byla obviněna 53letá žena, která připravila muže z Teplicka o 88 tisíc korun. Poškozený ženu, která se věnuje finančnímu poradenství, požádal, aby ho zastupovala v rámci vyřízení exekučního řízení. Podezřelá od něj postupně vylákala několik desítek tisíc korun, které měla použít na uhrazení dlužné částky, peníze si však místo toho ponechala a použila je na vyrovnání svých vlastních pohledávek.

Vzhledem k tomu, že je obviněná v podmínce za předchozí trestnou činnost obdobného charakteru, hrozí jí v případě uznání viny až pětileté vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak