Žena přehlédla nasazenou botičku a chtěla odjet, nepodařilo se jí to

Ke kuriózní dopravní nehodě došlo v Šumavské ulici Domažlicích v úterý dopoledne. Řidička (53) osobního automobilu BMW se při jízdě nechovala ohleduplně a ukázněně. Přehlédla, že jí byla na vozidlo v důsledku špatného parkování vozidla (zaparkovala na chodníku) strážníky Městské policie Domažlice na kolo nasazena botička, kterou i s výzvou o přiložení na okénku levých předních dveří přehlédla. S vozidlem se rozjela a došlo k poškození botičky. Škoda na autě byla za tisícovku, na botičce za dvě.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak