Search
Close this search box.

Žena policistům lhala, po několika dnech se sama přiznala

30letá žena policistům v Bohumíně před časem oznámila, že jí neznámý pachatel vytrhl z ruky mobilní telefon a po vzájemném přetahování jí udeřil pěstí do obličeje. Po pár dnech vyhledala policisty znovu, aby jim řekla, že všechno bylo jinak.

Osudný večer žena trávila s přítelem v restauraci, po odchodu se venku pohádali, přítel si telefon půjčil a odešel. Nazlobená žena oslovila kolemjdoucí a požádala o přivolání policistů. Po třech dnech žena znovu přišla na služebnu a přiznala, že si vše, včetně napadení, vymyslela. “Byla jsem rozrušena, byla jsem i pod vlivem alkoholu. Jednala jsem ve vzteku,” uvedla mužům zákona.

Na Bohumínsku bylo vloni spácháno celkem sedm loupežných přepadení. “Policistům se všechna povedlo objasnit. Mimo jiné, místní policisté v minulém roce přijali tři oznámení týkajících se krádeží na osobách. Rovněž i tyto byly objasněny,” řekla Zlatuše Viačková, karvinská policejní mluvčí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient