Search
Close this search box.

Žena platila nákup odcizenými platebními kartami

Od poloviny ledna pracují policisté z místního oddělení Nusle na objasnění případu vloupání do vozidla v Čestmírově ulici v Praze 4. Neznámý pachatel tam rozbil zadní okno terénního vozidla a následně z něho odcizil zimní bundu. V té měl majitel kromě osobních dokladů, i dvě kreditní karty. Kreditky byly v ten samý den po vloupání použity k zaplacení několika nákupů v obchodech v Praze 10.

V této souvislosti pátrají policisté po neznámé ženě, která je zachycena na kamerových záznamech právě ve chvíli, kdy karty použila k uhrazení svých nákupů. Svým jednáním způsobila škodu dosahující částky čtyř tisíc korun. Případ je prošetřován pro podezření ze spáchání trestného činu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku, za což v případě dopadení a odsouzení hrozí až dva roky odnětí svobody. To, jak žena karty získala, je však stále předmětem šetření.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient