Search
Close this search box.

Žena neuhlídala odloženou kabelku

Dne 6. května kolem 20:00 hodiny dosud neznámý pachatel nalezl a následně si přisvojil v obchodním domě v J.Hradci zde na pultu za pokladnami volně odloženou kabelku i se svým obsahem. Poškozená žena tak přišla nejen o svazek klíčů, nabíjecí adaptér k mobilnímu telefonu či dioptrické brýle, ale i o občanský a řidičský průkaz na její jméno včetně platební karty bankovního ústavu.

Škoda, kterou jí neznámý pachatel způsobil činí nejméně 3 700 korun. Na starosti s pořizováním nových dokladů či blokaci platební karty poškozená žena zřejmě dlouho nezapomene. Po pachateli intenzivně pátrají jindřichohradečtí policisté.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient