Search
Close this search box.

Žena nechala chvíli kabelku bez dozoru, přišla o ni

O svou kabelku přišla v pátek k večeru pětadvacetiletá žena z Brna, která jela na víkend k rodičům do Bystřice pod Hostýnem. Cestovala autobusem a kabelku měla celou cestu u sebe na sedadle. Na konečnou zastávku přijela o tři čtvrtě na osm, přesně podle jízdního řádu. Jakmile autobus zastavil, oblékla se a šla ke kufru. Ten už při nástupu postavila do volného prostoru pro kočárky a zavazadla u zadních dveří. Vložila do něj knihu a v tu chvíli si uvědomila, že na sedadle zapomněla kabelku. Vrátila se pro ni, ale místo již bylo prázdné. Mezitím, co ukládala knihu do kufru, vystoupilo asi osm cestujících. Domnívala se, že nalezenou tašku někdo z nich předal řidiči. Ten však o ničem nevěděl. Společně pak prohledali celý autobus, ale bezvýsledně. Mladá žena tak přišla nejen o kabelku, ale i o věci, které se v ní nacházely. Jednalo se o klíče, mobilní telefon a o peněženku s finanční hotovostí, platebními kartami a osobními doklady. Zloděj jí tak způsobil škodu za bezmála deset tisíc korun.

Případ nyní řeší policisté z Bystřice pod Hostýnem. Pachatel se tímto jednáním dopustil trestných činů krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. V případě dopadení mu hrozí až dva roky vězení.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient