Žena naletěla podvodníkovi

Z přečinu podvodu byl obviněn 30letý muž, který připravil svou dnes už bývalou přítelkyni o deset a půl tisíc korun. Poškozená se s ním seznámila na internetu, po dvouměsíční známosti ji požádal o půjčení peněz na nájem.

Po chvíli přemlouvání žena souhlasila, pro peníze si přijel k ní domů. Jakmile dostal hotovost, znovu už se u ní neukázal, přestal odpovídat i na zprávy, a když už komunikoval, tak se pouze vymlouval, že peníze vrátí. Takto to trvalo několik měsíců, až ženě došla trpělivost a podala trestní oznámení. Pokud případ skončí u soudu, hrozí muži v případě uznání viny až dvouletý trest odnětí svobody.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak