Search
Close this search box.

Žena nabourala cizí auto, nadýchala skoro dvě promile

Vzbudila ho silná rána. Hned pochopil, že se před jeho domem v Žižkově ulici muselo něco stát. A před půl šestou ráno v úterý 4. září zvedl telefon a zavolal na tísňovou linku 156. Při vykouknutí z okna totiž uviděl nabourané osobní auto. „Řidička navíc seděla uvnitř a neustále sešlapovala plyn. Na místo jsme proto vyslali hlídku městské policie. Před jejím příjezdem operátor udržoval kontakt s oznamovatelem, který popsal, že po neúspěšných pokusech žena vypnula motor a z auta vystoupila,“ zmínil velitel vyškovských strážníků Petr Sedláček s tím, že v tu dobu již byli jeho kolegové na místě.

Provedená orientační dechová zkouška na přítomnost alkoholu ukázala 1,86 promile. „Jednalo se o padesátiletou ženu z Vyškova, při nehodě se nezranila. Celou věc si nakonec převzali dopravní policisté,“ dodal velitel Sedláček.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient