Žena nabourala cizí auto, nadýchala skoro dvě promile

Vzbudila ho silná rána. Hned pochopil, že se před jeho domem v Žižkově ulici muselo něco stát. A před půl šestou ráno v úterý 4. září zvedl telefon a zavolal na tísňovou linku 156. Při vykouknutí z okna totiž uviděl nabourané osobní auto. „Řidička navíc seděla uvnitř a neustále sešlapovala plyn. Na místo jsme proto vyslali hlídku městské policie. Před jejím příjezdem operátor udržoval kontakt s oznamovatelem, který popsal, že po neúspěšných pokusech žena vypnula motor a z auta vystoupila,“ zmínil velitel vyškovských strážníků Petr Sedláček s tím, že v tu dobu již byli jeho kolegové na místě.

Provedená orientační dechová zkouška na přítomnost alkoholu ukázala 1,86 promile. „Jednalo se o padesátiletou ženu z Vyškova, při nehodě se nezranila. Celou věc si nakonec převzali dopravní policisté,“ dodal velitel Sedláček.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak