Search
Close this search box.

Žena křivě obvinila exmanžela ze znásilnění jejich dítěte. Hrozí jí osm let

Psychicky na dně je 39letý muž po tříměsíčním policejním vyšetřování, které probíhalo poté, co ho exmanželka křivě obvinila ze znásilňování jejich pětiletého syna. 42letá žena navedla během rozvodového řízení malého chlapce, aby o otci vypověděl, že mu strkal prsty do konečníku a pak mu ještě dával penis do úst. „Je to hrozný pocit, když vás vlastní syn z něčeho takového obviní. Vysvětlujte to potom známým nebo učitelkám ve školce. Byl jsem na dně, ztratil jsem veškeré sebevědomí a jen těžko se mohl bránit jinak než opakovat, že jsem nic takového neudělal,“ vypovídal zdrcený muž před klatovským soudem.

Policisté nakonec ukončili jeho vyšetřování i poté, co podstoupil speciální vyšetření. „Na penis mi upevnili zařízení monitorující impulzy a promítali mi přitom obrázky nahých dětí,” popisoval ve středu u soudu muž.
Avšak důležitá byla i výpověď chlapce, který přiznal, že ho matka ke lžím navedla.

Žena se rozhodla navést syna ke křivé výpovědi kvůli tomu, aby měla syna jen ve svém opatrovnictví. Za to ženě hrozí osmileté vězení. „Obžalovaná se jednání dopustila v době, kdy mezi manželi probíhalo rozvodové řízení provázené sporem o dítě. Snažila se tím dosáhnout trestního stíhání muže a zabránit mu tak styk se synem,“ konstatoval státní zástupce Jan Hrubý.

Poté co bylo zrušeno obvinění otce, dostal právě on syna do péče. „Je spokojený, ve škole má dobrý prospěch, baví ho matematika, zajímá se o počítače. Chodí na kroužky a sportuje. Spolu jezdíme na výlety,“ dodal otec.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient