Žena je podezřelá z úvěrového podvodu, může skončit za mřížemi

Z úvěrového podvodu se bude zodpovídat 25letá žena, která si vzala dvě půjčky, které nesplácí. V loňském roce uzavřela s poškozenou společností smlouvu o spotřebitelském úvěru ve výši 12 tisíc korun, v žádosti ale uvedla zkreslené údaje o svých dalších finančních závazcích. Smluvně stanovené splátky řádně neplatí, navíc si u stejné společnosti půjčila dalších šest tisíc, které také řádně nesplácí. Poškozené společnosti dluží kolem 13 tisíc korun, za úvěrový podvod jí v případě uznání viny hrozí až dvouleté vězení.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak