Žena havarovala a zůstala s vozidlem v pozici na střeše

Ve středu 2. května 2018 kolem 19.15 hodiny jela třiatřicetiletá žena z Písku s vozidlem značky Peugeot 106 po silnici I. třídy číslo 27 ve směru od obce Borovy na Švihov. Před obcí Červené Poříčí, po projetí levotočivé zatáčky, se řidička plně nevěnovala řízení, vjela na pravou krajnici a následně přejela do protisměru, kde se vozidlo převrátilo na střechu.

Žena byla se zraněním převezena do nemocnice v Klatovech a po ošetření byla propuštěna. Odhadnutá hmotná škoda činí 15 000 Kč

Provedená dechová zkouška byla u ženy s negativním výsledkem. Po prohlídce vozidla policisté zadrželi osvědčení o registraci vozidla.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.