Search
Close this search box.

Žena havarovala a do ní poté narazil další řidič, byl opilý

Zima už se hlásí ke slovu a tak i řidiči musí přizpůsobit jízdu nastalé situaci. Vozovky namrzají a složky integrovaného záchranného systému i silničáři mají plné ruce práce. Včera vyjížděli vyškovští policisté hned k několika nehodám, které se naštěstí obešly bez vážnějších následků. Za zmínku stojí dvě nehody, ke kterým došlo směrem z Pístovic na Drnovice po čtvrté hodině odpolední a navzájem spolu souvisí. Řidička octavie dostala na namrzlé komunikaci smyk, havarovala a převrátila vůz na střechu. Do jejího vozidla pak ještě narazil řidič felicie, který místem projížděl o něco později. Dostal také smyk a narazil ještě do vozidla, které zastavilo na místě dopravní nehody. Šofér fiatu totiž chtěl řidičce z havarované octavie pomoci. Ta skončila s lehkým zraněním v nemocnici. Dechová zkouška u ní byla negativní. Řidič felicie však nulovou hodnotu neměl. Kolegové mu naměřili jedno promile alkoholu. Muž je podezřelý z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.

Na silnicích přizpůsobte rychlost a způsob jízdy stavu vozovky. Vyloženým hazardem je sedat za volant pod vlivem alkoholu či návykové látky. Řidič není tak ostražitý, je více unavený nebo má sklon přeceňovat své síly.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient