Search
Close this search box.

Žena dostala na mokré vozovce smyk

Ve středu po devatenácté hodině vyjížděly záchranné složky k dopravní nehodě v Křenovicích. Mladá žena za volantem seatu dostala bohužel při průjezdu ostrou pravotočivou zatáčkou na mokré vozovce smyk. Automobil pak sjel mimo komunikaci a narazil do sloupu veřejného osvětlení a plotu rodinného domu. Záchranáři řidičku i jejího tříletého spolujezdce, který byl naštěstí řádně umístěn v autosedačce, převezli s lehkými zraněními do nemocnice. Dechová zkouška vyloučila u ženy požití alkoholu před jízdou.

Policisté zároveň upozorňují řidiče, aby přizpůsobili způsob a rychlost jízdy stavu komunikací a povětrnostním podmínkám. Hustý déšť nebo i mokrá vozovka po dešti zhoršují jízdní vlastnosti vozidel. Tato nehoda je také připomínkou, jak je důležité v automobilech používat zádržné systémy.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient