Zemřel hasič nprap. Luboš Viterna

Odešel kamarád, spoluhráč, kolega, v neposlední řadě hlavně manžel a tatínek Luboš Viterna.

„S těžkým srdcem, ve kterém „Srneček“ navždy zůstane, musíme oznámit, že dopoledne, v úterý 22.5.2018 se Lubošovi stala osudnou jeho záliba v jízdě na motorce. Všichni, kteří známe Luboše, víme, že nic nedělal napůl. Ať už svojí práci, přátelům, kamarádům, fotbalu a hlavně rodině pokaždé obětoval vše, co mohl.
Luboš byl a pro většinu stále zůstane jedním z nejlepších lidí, které jsme mohli poznat. Věřím, že nemusím popisovat jeho povahu, jednak na to není dostatek místa a hlavně jsme ho každý znal. Nebyl snad den, kdy by někomu na tváři nevykouzlil úsměv, už jen třeba úsměvem svým. Jako drobnost můžeme všichni zapálit svíčku pod vlajkou na Hasičské stanici v Tachově, jež byla jeho druhým domovem. Proto je zde malé pietní místo. S Lubošem se rozloučíme v pondělí 4.6.2018 ve 13 hodin ve smuteční síni v Mariánských Lázních.“ Pavel Prokeš HZS Pk, Hasičská stanice Tachov

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.