Zdrogovaný muž zdemoloval hotelový pokoj a nakonec spadl ze střechy

Zdrogovaný muž zdemoloval hotelový pokoj a nakonec spadl ze střechy. Krátce před třetí hodinou ranní zažili budíček a posléze i policejní manévry hosté jednoho penzionu v Pardubicích. Na střechu ubytovacího zařízení totiž vylezl muž a nesrozumitelně křičel na celou ulici. Naneštěstí pro něj, byla střecha šikmá, takže po ní uklouzl a spadl asi ze čtyřmetrové výšky. Poté zkrvavený běhal po ulici. Hlídka městské policie byla prakticky okamžitě na místě, jelikož právě prováděla kontrolní činnost v blízkém okolí. Po jejich příjezdu došlo k rychlému zajištění sedmatřicetiletého muže. V tento okamžik na místo přijeli i strážníci z výjezdové skupiny, kteří se muže ujali. Ačkoliv byla jakákoliv komunikace s mužem slovenské národnosti složitá, podařilo se zjistit, že muž je v penzionu ubytovaný. A personál na tohoto hosta jen tak nezapomene. Zůstala po něm hotová spoušť. V pokoji byl neskutečný nepořádek, rozlámané židle, poničený sprchový kout a mezi poházenými věcmi i stopy od krve. Strážníci se od muže slovenské národnosti už nic dalšího nedozvěděli, nešlo to. Muž zmateně gestikuloval, neměl pojem o čase ani o místě, kde se nachází, mluvil tak rychle, že mu nikdo z přítomných nebyl schopen porozumět. S ohledem na jeho zdravotní stav byla na místo přivolána záchranka a zároveň byly provedeny zkoušky na alkohol a omamné látky. První dechová zkouška byla negativní, ovšem ověření na přítomnost omamné látky v těle bylo s pozitivním výsledkem. Muž byl za asistence strážníků převezen do nemocnice, odkud později zamířil na záchytku, do doby než odezní akutní intoxikace. I v tomto zdravotnickém zařízení byly s tímto agresivním mužem opakované problémy a strážníci museli provést asistenci i při podávání léků. Případ bude mít ještě dohru, vzhledem ke škodě na majetku se celou věcí bude zabývat Policie ČR, která si na místě případ převzala.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.