Search
Close this search box.

Zdrogovaný cyklista se srazil s řidičem automobilu

V neděli 1. července jel dvaadvacetiletý muž na jízdním kole. Pětatřicet minut po patnácté hodině jel po ulici Palackého, kde je osazena dopravní značka „Stůj, dej přednost v jízdě!“ a nedal přednost jedoucímu vozidlu značky Škoda Octavia, se kterým jel řidič po hlavní komunikaci ulicí Měchurova. V prostoru křižovatky došlo ke střetu jízdního kola s vozidlem.

Na jednomístném kole cyklista přepravoval dalšího muže ve věku devětadvacet let. U obou řidičů byly provedeny dechové zkoušky s negativními výsledky. Cyklista se podrobil i testu, zda není ovlivněn návykovou látkou a tento byl pozitivní na konopí.

Cyklista i jeho spolujedoucí utrpěli zranění a byli převezeni do zdravotnického zařízení k ošetření. Policie ve věci zahájila úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví z nedbalosti.

Odhadnutá hmotná škoda činí na vozidle šedesát tisíc a na jízdním kole dva tisíce korun.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient