Zázračná dieta ministryně Maláčové

Ministryni sociálních věcí ve vládě Andreje Babiše Janě Maláčové z ČSSD se za dobu jejího úřadování ve funkci dařilo. Tedy alespoň přibrat. Ona ale nyní doslova zázračně zhubla, ze dne na den. Jak? Známe detaily její skvělé diety.

Ministryni sociálních věcí ve vládě Andreje Babiše Janě Maláčové z ČSSD se za dobu jejího úřadování ve funkci dařilo. Tedy alespoň přibrat. Ona ale nyní doslova zázračně zhubla, ze dne na den. Jak? Známe detaily její skvělé diety.

Není to nic divného, mnoho politiků si ze svého působení v parlamentu či ve vládě přilepší i nějakým tím kolem navíc. Jsou tací, co se s tím snaží něco dělat a zhubnout. Třeba jako před lety spolustranník Maláčové Milan Chovanec. Paní ministryně se vsak rozhodla, že shodí rychleji a především bez námahy. A tak si nechala ubrat pár kil grafikem. Bohužel ten nebyl při editaci videa tak pozorný a pečlivý. Maláčové sice ubral na každé straně dobrých dvacet třicet kilogramů, a to tak, že jednoduše korpulentní ministryní zúžil v počítači. Použil tzv. klonovací razítko, kterým “naberete” jedno místo v obrazu a posunete ho snadno kamkoli jinam. V tomto případě asi o deset centimetrů na každé straně. Vedle nepřirozeně krátkých rukou se však v 44 vteřině (v našem zkráceném v sedmé vteřině) videa zveřejněného na profilu Maláčové zapomnělo na smazání části rukou. V jeden okamžik se tak na videu objeví červené nehty Maláčové hned dvakrát. Stane se.

Jenomže co si myslet o ministryni, která nám lže v takových pitomostech? Jak nám asi mluví pravdu v mnohem důležitějsích věcech?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.