Zázračná dieta ministryně Maláčové

Ministryni sociálních věcí ve vládě Andreje Babiše Janě Maláčové z ČSSD se za dobu jejího úřadování ve funkci dařilo. Tedy alespoň přibrat. Ona ale nyní doslova zázračně zhubla, ze dne na den. Jak? Známe detaily její skvělé diety.

Ministryni sociálních věcí ve vládě Andreje Babiše Janě Maláčové z ČSSD se za dobu jejího úřadování ve funkci dařilo. Tedy alespoň přibrat. Ona ale nyní doslova zázračně zhubla, ze dne na den. Jak? Známe detaily její skvělé diety.

Není to nic divného, mnoho politiků si ze svého působení v parlamentu či ve vládě přilepší i nějakým tím kolem navíc. Jsou tací, co se s tím snaží něco dělat a zhubnout. Třeba jako před lety spolustranník Maláčové Milan Chovanec. Paní ministryně se vsak rozhodla, že shodí rychleji a především bez námahy. A tak si nechala ubrat pár kil grafikem. Bohužel ten nebyl při editaci videa tak pozorný a pečlivý. Maláčové sice ubral na každé straně dobrých dvacet třicet kilogramů, a to tak, že jednoduše korpulentní ministryní zúžil v počítači. Použil tzv. klonovací razítko, kterým “naberete” jedno místo v obrazu a posunete ho snadno kamkoli jinam. V tomto případě asi o deset centimetrů na každé straně. Vedle nepřirozeně krátkých rukou se však v 44 vteřině (v našem zkráceném v sedmé vteřině) videa zveřejněného na profilu Maláčové zapomnělo na smazání části rukou. V jeden okamžik se tak na videu objeví červené nehty Maláčové hned dvakrát. Stane se.

Jenomže co si myslet o ministryni, která nám lže v takových pitomostech? Jak nám asi mluví pravdu v mnohem důležitějsích věcech?

Sdílejte článek

Přečtěte si také

4 tipy jak připravit zahradu na léto

Když se počasí opravdu začíná oteplovat, vytáhněte gril, nafoukněte brouzdaliště a oprašte lehátko. I když vše, co prostě chceme udělat, je jen užít si sluníčko, opravdu stojí za to věnovat chvíli tomu, aby se vaše zahrada dostala do formy na letní měsíce.

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.