Search
Close this search box.

Zatímco matka spala, dítě házelo věci z okna

Ze třetího patra panelového domu na sídlišti Slovanka létaly na chodník různé předměty, kromě jiného také dětské hračky. Oznamovatel proto zavolal na linku 156, aby strážníci prověřili, co se děje, protože v padající věci mohly někoho zasáhnout, anebo mohl být v ohrožení někdo v bytě.

Strážníci na chodníku našli střepy, hračky a další předměty. Dotazem u sousedů zjistili, odkud věci padaly. Na zvonění nejprve nikdo nereagoval, pak bylo slyšet malé, asi tříleté dítě. Hlídka s ním komunikovala, aby zůstalo u dveří a nepřibližovalo se už k oknu. Po asi dvaceti minutách otevřela rozespalá matka dítěte. Vůbec netušila, co se v bytě dělo. Okno bylo otevřené a u něj stála sedací souprava, takže pro malé dítě nebyl problém vylézt na okno a házet dolů věci. Naštěstí zůstalo jen u toho, protože při neopatrném pohybu mohlo batole vypadnout. V bytě byl nepořádek, na zemi ležely vysypané prášky, jídlo, cigarety, sirky,… Podle matky se ráno pohádala s otcem dítěte a stěhuje se jinam. Sousedé potvrdili, že hádky tam nejsou rozhodně ojedinělé. Strážníci případ postoupí orgánu péče o dítě.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient