Zástupci HC Olomouc se zúčastní besedy na akci Moravia Sport Expo

(Aktualizováno před )

Hanáckou metropoli v sobotu 23. června opět zachvátí běžecká horečka, koná se totiž Mattoni 1/2maraton Olomouc. Chybět nebude ani jeho klasický doprovodný program, který startuje již o den dříve, konkrétně veletrh Moravia Sport Expo a již tradiční štafeta na vozíčku, kterou organizuje spolek Trend vozíčkářů Olomouc. Na obou těchto akcích můžete potkat zástupce HC Olomouc.

Moravia Sport Expo začíná 22. června a hostit jej bude již klasicky Výstaviště Flora ve svém pavilonu A. Součástí Veletrhu sportovních potřeb a vybavení je také Veletrh olomouckých sportovních klubů. Jeho cílem je seznámit návštěvníky akce s bohatými možnostmi aktivního trávení volného času, které Olomouc nabízí. Akci ocení především rodiče, kteří hledají sportovní vyžití pro své ratolesti. Zájemci o lední hokej by tak jistě měli navštívit stánek HC Olomouc.

Mimo to můžete zhlédnout besedu s trenéry A-týmu HC Olomouc, Janem Tomajkem a Zdeňkem Motákem. Ti vystoupí na hlavním pódiu v pátek 22. června od 12:00, opět v Pavilonu A.

V rámci doprovodného programu půlmaratonu nemůže chybět již tradiční štafeta na vozíku, kterou organizuje spolek Trend vozíčkářů Olomouc. Štafeta se koná 22. června od 10:00 do 22:00 ve Smetanových sadech u altánu. Několik hráčů HC Olomouc na akci dorazí ve 13:00, zkusí si na vozíku projet 250 metrů dlouhou trať a rozdají všem zájemcům své autogramy.

Cílem této akce je přiblížit lidem, jak obtížný je pohyb městem na invalidním vozíku. Trať si může zkusit projet každý zájemce. Třeba i díky vám bude překonán loňský rekord 736 jezdců!

Převzato ODTUD

Diskuze

Scroll to Top
Web vyrobili ve Webklient.cz