Search
Close this search box.

Zásahovka řešila situaci jak ze špatného filmu, muži se servali kvůli prodeji drog

Královéhradecká policie v těchto dnech ukončila vyšetřování loupežného přepadení 35letého muže z Červenokostelecka, k němuž mělo dojít v červnu 2018. Náchodští kriminalisté vypátrali a ve spolupráci se zásahovou jednotkou a krajskými kriminalisty v pondělí 12. 11. zadrželi čtveřici mladých mužů ve věku od 26 do 27 let, kteří si začátkem léta zahráli na záporné hrdiny béčkového akčního filmu.

Z výsledků vyšetřování vyplynulo, že čtveřice přepadla muže v jeho domě kvůli penězům a drogám, konkrétně marihuaně. Mezi zúčastněnými mělo dojít k nesrovnalostem se zaplacenými penězi a nedodaným zbožím, tedy již zmíněnou marihuanou. Muži se prý domluvili, že si buď peníze, nebo zboží vezmou od přepadeného zpět za pomoci násilí. Přepadený po jejich vpádu skutečně skončil v péči lékařů. Poté, co si pro čtveřici agresorů policisté se zásahovkou došli až domů, jim však spadnul hřebínek.

Muži se k přepadení doznali a s policií začali spolupracovat, i tak jim však za loupež a porušování domovní svobody, hrozí poměrně citelné tresty odnětí svobody od dvou do deseti let.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient