Žárlivec týral tři roky svoji přítelkyni, pořezal ji a chtěl ji vyhodit z okna

Kriminalisté zahájili trestní stíhání devětatřicetiletého muže z Blovicka. Muž v průběhu tří let muž týral svoji přítelkyni (22) a matku společných nezletilých dětí. Intenzita týrání se za dobu společného soužití stupňovala, až vygradovala 19. července 2018 v Blovicích na jižním Plzeňsku. Muž měl několikrát poškozenou udeřit dřevěnou násadou i kovovou tyčí přes hýždě a kolena. Dokonce ji poranil i kuchyňským nožem, čímž jí způsobil lehké řezné a bodné rány na stehnech i pažích. Motivem tohoto jednání vůči poškozené měla být žárlivost, která vedla k výhrůžkám vyhození poškozené z okna. Z tohoto důvodu se na místo dostavila policie.

Kriminalisté se případem začali zabývat a následující den po pečlivém zhodnocení důkazů a okolností zahájili trestní stíhání. Muž je stíhán vazebně. Obviněnému muži v případě pravomocného rozsudku soudu hrozí trest odnětí svobody až na osm let.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak