Search
Close this search box.

Žárlivec týral tři roky svoji přítelkyni, pořezal ji a chtěl ji vyhodit z okna

Kriminalisté zahájili trestní stíhání devětatřicetiletého muže z Blovicka. Muž v průběhu tří let muž týral svoji přítelkyni (22) a matku společných nezletilých dětí. Intenzita týrání se za dobu společného soužití stupňovala, až vygradovala 19. července 2018 v Blovicích na jižním Plzeňsku. Muž měl několikrát poškozenou udeřit dřevěnou násadou i kovovou tyčí přes hýždě a kolena. Dokonce ji poranil i kuchyňským nožem, čímž jí způsobil lehké řezné a bodné rány na stehnech i pažích. Motivem tohoto jednání vůči poškozené měla být žárlivost, která vedla k výhrůžkám vyhození poškozené z okna. Z tohoto důvodu se na místo dostavila policie.

Kriminalisté se případem začali zabývat a následující den po pečlivém zhodnocení důkazů a okolností zahájili trestní stíhání. Muž je stíhán vazebně. Obviněnému muži v případě pravomocného rozsudku soudu hrozí trest odnětí svobody až na osm let.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient