Search
Close this search box.

Žárlivec přijel za svou expřítelkyní, sebral jí telefon a práskl s ním o zem

V pátek v podvečer přišel navštívit svou bývalou přítelkyni ze Semilska 25letý muž. Ačkoliv mu dala jasně najevo, že jejich vztah definitivně skončil, začal se jí vyptávat na její soukromí a požadoval, aby mu ukázala její mobilní telefon. To odmítla, ale s takovou odpovědí se nespokojil. Za každou cenu chtěl zjistit, zda si s někým píše. Telefon jí proto vzal násilím a navíc jí ho v návalu emocí zničil, když s ním práskl o zem. Za takovou žárlivou scénu bude nyní pykat a nejspíš i litovat toho, že se tolik nechal unést. Poté, co na něj expřítelkyně podala trestní oznámení, začali se o incident „zajímat“ policisté. Jejich úkolem je nyní prověřit, jak oznámený případ přesně proběhl, aby mohli určit jeho právní kvalifikaci.

Zničený mobilní telefon si oznamovatelka zakoupila v září loňského roku za částku 16 995 korun na splátky. Jedná se o iPhone 7 32 GB. Policisté ho nejspíš obviní z poškození cizí věci a zda k němu přibyde ještě obvinění z krádeže nebo dokonce z loupeže, ukáže až další vyšetřování.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient