Search
Close this search box.

Zapomnětlivý řidič málem přišel o svůj telefon, měl štěstí na poctivého nálezce

S nálezem mobilního telefonu se na hlídku městské policie obrátil při noční pochůzce v Husově ulici pětapadesátiletý Plzeňan. Strážníkovi se nezbytnou součinností podařilo zjistit další telefonický kontakt na majitele telefonního přístroje a ten si jej po telefonické domluvě převzal na služebně městské policie.

Svému držiteli byla také navrácena předtím v úterý peněženka s větší hotovostí, kterou zapomněl, potom co byl tankovat pohonné hmoty na čerpací stanici v Plzni- Křimicích. Našla ji po osmé ráno městská policistka, když v rámci svého okrsku byla benzinu kontrolovat. Kromě několika dokladů, platebních karet, věrnostních kartiček aj., byla jejím obsahem i hotovost přesahují částku 7 000 Kč, 300 € a 50 amerických dolarů. Chvilku po nalezení věcí kontaktoval sám majitel služebnu ve Skvrňanech ohledně ztráty své peněženky. Po domluvě si ji poté osobně na služebně vyzvedl.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient