Zapomenutá peněženka ve voze přilákala zloděje

Na okřídlené heslo, že auto není trezor, včera bohužel zapomněl muž parkující ve Slavkově u Brna. V dopoledních hodinách přilákal jeho vůz dosud neznámého zloděje. Ten u vozidla rozbil dvě okna, aby si odnesl vyhlédnutou kořist. Získal tak peněženku s finanční hotovostí i s doklady. Pachatel po sobě zanechal škodu přesahující padesát tisíc korun. O něco větší škodu než na odcizených věcech přitom způsobil poškozením vozidla. Případem se zabývají slavkovští policisté.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.