Zápas fotbalistů Motorletu s Královicemi byl naprostý debakl

Tak tohle se nepovedlo. Po výprasku na hřišti Přední Kopaniny 2:6, přišel další debakl 1:5 s Královicemi. Nutno uznat, že zcela zasloužený. Hra byl chaotická, plno nepřesností a chyb v rozehrávce. Zkušený hostující tým číhal na svou příležitost, lehce získával míče a přecházel do rychlých protiútoků, které dokázal zakončovat.

Od začátku hosté Motorlet přehrávali a připravovali si i šance. A ve 22. minutě udeřili. Po zbytečné ztrátě míče fotbalistů Motorletu ve středu hřiště přišel rychlý protiútok, který s přehledem křížnou střelou zakončil Kalivoda. Uplynuly jen čtyři minut, když sudí Gotthard viděl hraní rukou v doácí šestnáctce a nařídil penaltu. Z ní Kalivoda nedal Sklenářovi šanci a bylo to 0:2.

Až za tohoto stavu si Motorlet vytvořili několik náznaků šancí. Ve 36. minutě měl Motorlet výhodu přímého kopu asi ze dvaceti metrů. Míč napálil levačkou Jonáš a ten se odrazil od břevna za brankovou čáru – 1:2. Za tohoto stavu se šlo do kabin k poločasové přestávce.

Naděje na vyrovnání vzala za své už po třech minutách. Motorlet nepokryl před brankou Láfa, ten si v klidu zpracoval míč a napálil jej za záda bezmocného Sklenáře.

Pak hosté ještě dvakrát rozebrali defenzívu domácích. Nejdříve završil svůj hattrick Kalivoda a pak se prosadil ještě Formáček. Výsledek 1:5 hovoří za vše.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Léto v Česku: Objevte kouzlo Vltavy a jižních Čech

Léto je tady a s ním i doba dovolených a výletů. Pokud plánujete trávit část svých letních dnů doma, v České republice, neměli byste vynechat jižní Čechy, oblast bohatou na historii, kulturu a nádhernou přírodu. A pro všechny milovníky vodních sportů je zde speciální novinka: nová vodácká mapa pro řeku Vltavu.