Search
Close this search box.

Zápas Bobrů s Moravskými Budějovicemi rozhodly přesilovky

Po vydřené výhře nad Kopřivnicí přišlo další venkovní zaváhání. V Moravských Budějovicích Valachy trápila produktivita v zakončení a dokázali vstřelit jedinou branku oproti dvěma na straně soupeře, který využil dvě nabídnuté přesilové hry. Ve středu zajíždějí Valaši na led Šumperku, kde se střetnou s průběžným lídrem východní skupiny.

Jiří Weintritt (HC Bobři Valašské Meziříčí): Nemůžu hráčům upřít bojovnost, nasazení a chtění, nicméně nás sráží produktivita. Situace dva na jednoho, trestný nájezd, přesilové hry musí být řešeny lépe. V tréninku se na to zaměřujeme, ale ani v dnešním zápase to nefungovalo.

HC Moravské Budějovice 2005 – HC Bobři Valašské Meziříčí 2:1

Branky a nahrávky: 26. Horký (Rytnauer, Mikeš), 40. Heinrich (Juráň, Plachý) – 28. Raška (Kuchařík, Weintritt). Rozhodčí: Maršálek – Kleprlík, Čelechovský. Vyloučení: 3:5. Využití: 2:0. V oslabení: 0:0. Diváci: 475. Střely na branku: 30:36. Průběh utkání: 1:0, 1:1, 2:1.
HC Moravské Budějovice 2005: Jekel (Čáp) – Trnka, Kadela, Veleba, Peroutka (C), Kabelka, Kliment, Pospíchal – Lupač, Bulín, Juráň, Horký, Mikeš (A), Hačecký, Rytnauer (A), Plachý, Heinrich.
HC Bobři Valašské Meziříčí: Slovák (Plšek) – Baroš, Weintritt, Váňa, Báchor, Ostrčil, Holiš, Kamas – Vaněk, Dvořák, Seidler – Brunec (C), Martiník (A), Dalajka – Andris, Daněk (A), Pořický – Kuchařík, Raška.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient