Západočeské divadlo v Chebu v sobotu slavnostně zahájí novou sezónu

Západočeské divadlo v Chebu zve diváky na představení MILUJU TĚ, ALE…, které slavnostně otevře 58. divadelní sezónu s podtitulem Sezóna šprtů a repetentů. V sobotu 15. září od 19.00 hodin se tak můžete pobavit u hudební komedie o lásce, jejímž hlavním tématem je proměnlivost citových vztahů mezi mužem a ženou. V bláznivém kaleidoskopu scének, skečů a písní vystupuje čtveřice postav a každá z nich se postupně objevuje v různých charakterech i převlecích – prvním milostným vzplanutím počínaje a scénou v krematoriu konče. Čveřici herců doprovází na klavír Irena Žídková a na housle Jan Moc.

Také v neděli začíná s pohádkami pro nejmenší. V 15.00 hodin se nám představí Divadlo Láryfáry a jejich pohádka STRAKATÉ BAJKY – pohádka o třech českých komediantech, kteří procestovali celou Francii a teď přijeli k vám se svým představením „Strakaté bajky.“ Kratičkými bajkami inspirovanými mistry Ezopem a Jeanem de La Fontaine, vás nejen pobaví, ale přinesou vám i mravní ponaučení. Komedianti pohotově střídají role i kostýmy zvířátek, na jejichž charakterech nastaví dětem zrcadlo lidských vlastností. Každá bajka končí ponaučením jasně pochopitelným pro dětského diváka.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak