Search
Close this search box.

Zaměstnanci Rehabilitační nemocnice Beroun se účastnili závodů Dračích lodí

Lékaři, sestry i nelékařský zdravotnický personál nemocnic se společnými silami utkali v 13. ročníku závodů amatérských posádek dračích lodí na řece Berounce.

Letošního závodu se účastnilo celkem 40 posádek. Mezi personálem nemocnic byl o závod velký zájem, tudíž byly sestaveny posádky hned pro pět lodí, přičemž jedna z lodí se umístila se svými časy na úctyhodném 25. místě. Letošní závody probíhaly na přelomu prázdnin a školního roku v kempu u Berounky.

„Byl to nezapomenutelný zážitek. Je vždycky fajn, když se sejdou lidé s nadšením pro sport. Nálada byla skvělá, jen počasí nám moc nepřálo,“ komentovala dění na akci Kristýna Kronďáková, asistentka vedení Nemocnice Hořovice. „Byla to úžasná teambuildingová akce. Ač patříme pod jednu společnost, moc příležitostí, kdy se můžeme setkat s kolegy z Nemocnice Hořovice a Multiscan Pardubice není. Po celý den byla v našem zázemí přátelská atmosféra a to i během závodu, kdy jsme soutěžili proti sobě,“ doplnila Pavla Košková, vedoucí ergoterapeutka z Rehabilitační nemocnice Beroun.

„Vždy rádi vidíme, když se personál stýká i mimo pracovní prostředí. Obzvláště ve zdravotnictví je důležité, aby lidé na pracovišti spolu vycházeli. Společných akcí pro zaměstnance připravujeme více. Na podzim se bude například konat bowlingový zápas či volejbalový turnaj,“ popisuje mimopracovní aktivity Andrea Kropáčová, vedoucí personálního oddělení Nemocnice Hořovice.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient