Zaměstnanci Rehabilitační nemocnice Beroun se účastnili závodů Dračích lodí

Lékaři, sestry i nelékařský zdravotnický personál nemocnic se společnými silami utkali v 13. ročníku závodů amatérských posádek dračích lodí na řece Berounce.

Letošního závodu se účastnilo celkem 40 posádek. Mezi personálem nemocnic byl o závod velký zájem, tudíž byly sestaveny posádky hned pro pět lodí, přičemž jedna z lodí se umístila se svými časy na úctyhodném 25. místě. Letošní závody probíhaly na přelomu prázdnin a školního roku v kempu u Berounky.

„Byl to nezapomenutelný zážitek. Je vždycky fajn, když se sejdou lidé s nadšením pro sport. Nálada byla skvělá, jen počasí nám moc nepřálo,“ komentovala dění na akci Kristýna Kronďáková, asistentka vedení Nemocnice Hořovice. „Byla to úžasná teambuildingová akce. Ač patříme pod jednu společnost, moc příležitostí, kdy se můžeme setkat s kolegy z Nemocnice Hořovice a Multiscan Pardubice není. Po celý den byla v našem zázemí přátelská atmosféra a to i během závodu, kdy jsme soutěžili proti sobě,“ doplnila Pavla Košková, vedoucí ergoterapeutka z Rehabilitační nemocnice Beroun.

„Vždy rádi vidíme, když se personál stýká i mimo pracovní prostředí. Obzvláště ve zdravotnictví je důležité, aby lidé na pracovišti spolu vycházeli. Společných akcí pro zaměstnance připravujeme více. Na podzim se bude například konat bowlingový zápas či volejbalový turnaj,“ popisuje mimopracovní aktivity Andrea Kropáčová, vedoucí personálního oddělení Nemocnice Hořovice.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak