Zaměstnanci Nemocnice Hořovice a Rehabilitační nemocnice Beroun se sešli na vánočním večírku

Každým rokem pořádají nemocnice společný vánoční večírek. Díky této tradici se sejde v jeden večer až 800 zaměstnanců.

Letošní večírek se konal v prostorách kulturního klubu Žebrák. Pro zaměstnance byla připravena svozová doprava autobusy. Občerstvení bylo zajištěno společností Zavalianis Sweet, tudíž nechyběly ani řecké speciality či sladké zákusky oblíbené nemocniční kavárny. Během večera vystoupila zpěvačka Ewa Farna s kapelou, která zazpívala své největší hity. Nejvíce očekávanou chvílí večera však bylo vyhlášení nejlepších zaměstnanců nemocnic.

Z každé nemocnice bylo vybráno 14 zaměstnanců, kteří obdrželi za svou píli, obětavost, práci a úsilí zájezd pro dvě osoby. Všichni výherci byli vybráni zaměstnanci nemocnic, kteří měli možnost hlasovat pro svého nejoblíbenějšího kolegu během posledního měsíce.

Jako bonus večera byl vyhlášen i jeden z přítomných, který také obdržel zájezd do Řecka pro dvě osoby.

„Řecko je krásné, slunné a lákavé. Každý by se tam chtěl jednou podívat. Je úžasné, že nám majitel nemocnic toto umožní,“ řekla jedna z výherkyň zájezdu.

„Vánoční večírek měl opět velký úspěch. Lidé se bavili, užívali si volného večera. Hodně se jedlo, pilo a tančilo,“ komentoval dění na večírku ředitel Nemocnice Hořovice MUDr. Michal Průša. „Výhercům zájezdu přeji, aby si dovolenou užili. Sám navštěvuji Řecko každým rokem a musím opravdu uznat, že to stojí za to.“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.