Zaměstnanci Nemocnice Hořovice a Rehabilitační nemocnice Beroun se sešli na vánočním večírku

Každým rokem pořádají nemocnice společný vánoční večírek. Díky této tradici se sejde v jeden večer až 800 zaměstnanců.

Letošní večírek se konal v prostorách kulturního klubu Žebrák. Pro zaměstnance byla připravena svozová doprava autobusy. Občerstvení bylo zajištěno společností Zavalianis Sweet, tudíž nechyběly ani řecké speciality či sladké zákusky oblíbené nemocniční kavárny. Během večera vystoupila zpěvačka Ewa Farna s kapelou, která zazpívala své největší hity. Nejvíce očekávanou chvílí večera však bylo vyhlášení nejlepších zaměstnanců nemocnic.

Z každé nemocnice bylo vybráno 14 zaměstnanců, kteří obdrželi za svou píli, obětavost, práci a úsilí zájezd pro dvě osoby. Všichni výherci byli vybráni zaměstnanci nemocnic, kteří měli možnost hlasovat pro svého nejoblíbenějšího kolegu během posledního měsíce.

Jako bonus večera byl vyhlášen i jeden z přítomných, který také obdržel zájezd do Řecka pro dvě osoby.

„Řecko je krásné, slunné a lákavé. Každý by se tam chtěl jednou podívat. Je úžasné, že nám majitel nemocnic toto umožní,“ řekla jedna z výherkyň zájezdu.

„Vánoční večírek měl opět velký úspěch. Lidé se bavili, užívali si volného večera. Hodně se jedlo, pilo a tančilo,“ komentoval dění na večírku ředitel Nemocnice Hořovice MUDr. Michal Průša. „Výhercům zájezdu přeji, aby si dovolenou užili. Sám navštěvuji Řecko každým rokem a musím opravdu uznat, že to stojí za to.“

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak