Zaměstnanci krajského úřadu hromadně darovali krev

Zaměstnanci Krajského úřadu Plzeňského kraje darovali společně krev 6. a 7. června. V prostorách Transfuzního oddělení FN Plzeň darovalo krev celkem 19 pracovníků úřadu, z tohoto počtu bylo 15 prvodárců.

Nemocnice velmi děkuje všem, kteří se rozhodli darovat krev a tím pomoci těm, kteří ji potřebují.

Chcete-li se Vy nebo Vaši kolegové stát dárci krve, máte možnost hromadného odběru po domluvě s transfuzním oddělením na čísle: 377 402 818 nebo Emailem: todarci@fnplzen.cz. Více o transfuzním oddělení se dozvíte na http://to.fnplzen.cz/.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak