Search
Close this search box.

Zaměstnanci elektrárny narazili v kamionu na dva uprchlíky

Dnes odpoledne zjistili zaměstnanci Elektrárny Mělník při vykládání, že jsou v návěsu dva mladí muži snědé pleti. Proto ihned zavolali policii. „Mohu potvrdit, že při vykládce v areálu elektrárny byli v kamionu nalezeni dva uprchlíci. Celou věc si převzala cizinecká policie,” řekla středočeská policejní mluvčí Monika Schindlová. Nechtěla však uvést o jakou národnost se u mužů jedná. „Policie takovéto podrobné informace nesděluje,” dodala mluvčí.
Zatím také není známo, odkud kamion přijel.

V České republice takovýchto případů mnoho nebývá. Přesto ale občas nastanou jako třeba letos v únoru, kdy policie zadržela dva kamiony jedoucí na hraniční přechod Rozvadov. V obou návěsech nalezli policisté okolo padesátky nelegálních migrantů. Oba kamiony mířily z Rumunska přes Maďarsko a Slovensko do Německa. Řidiči kamionů a jejich spolujezdci byli zadrženi na místě a bylo s nimi vedeno trestní řízení v souvislosti s podezřením ze spáchání trestného činu organizování a umožnění nedovoleného překročení státní hranice.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient