Search
Close this search box.

Zaměstnanci Czechoslovak Group uklízeli okolí areálu firmy

Průmyslová skupina CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) zorganizovala dne 13.04.2018 pro své zaměstnance dobrovolnou akci, spočívající v úklidu okolí svého areálu. Touto činností se zapojila do celorepublikové úklidové akce Ukliďme svět, ukliďme Česko. Pořádek byl proveden nejen na pozemcích CSG, ale i napozemcích Města Přelouč a jim sousedících parcel.

Detailněji byl proveden úklid okolí areálu společnosti CSG směrem k řece Labe a okolí ulic Hradecká, Hlávkova a Tovární. Celá akce proběhla ve spolupráci s MěÚ Přelouč, odboru životního prostředí a Technických služeb města Přelouče. Výsledkem celé akce bylo naplnění 40 kusů 120 l pytlů především komunálním odpadem. Dále byly v dané oblasti odstraněny pneumatiky, trubky, vyřazená elektro zařízení aj.

Závěrem lze konstatovat, že celá akce se nesla v pohodovém a přátelském duchu, za což patří poděkování především skupině CSG a jejím zaměstnancům ze společností sídlících v Přelouči, kteří se na celé akci podíleli a velké díky také zaslouží Technické služby města Přelouče, kteří zajistili nakládku a následnou likvidaci vyklizeného odpadu. „Rádi bychom inspirovali také ostatní společnosti ve skupině, aby se zapojili do stejného projektu,“ sdělila organizátorka akce Barbora Wenigová.

Nezbývá než doufat, že tato činnost nebyla ojedinělou a poslední akcí na území města Přelouče a v budoucnu podobných projektů proběhne více nejen ve spolupráci se skupinou CSG, ale i s ostatními subjekty působícími na území města.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient