Zaměstnanci a partneři třebíčské nemocnice si užili adventní koncert s filharmonií

Ve středu 28. listopadu strávili zaměstnanci třebíčské nemocnice příjemný večer s Filharmonií Gustava Mahlera. Adventní koncert pořádá nemocnice pro své zaměstnance a partnery jako poděkování za jejich obětavou práci a spolupráci.

Významní partneři předali také do rukou ředitelky nemocnice Evy Tomášové šeky s finančními částkami. „Nemocnice Třebíč a její zaměstnanci pečují o zdraví občanů našeho regionu. Je to nemocnice nás všech. Proto jsme velmi rádi a velmi si vážíme našich partnerů, kteří na nás myslí a pomáhají nám také finančně. Pro nemocnici jsou to velmi potřebné peníze. Ráda bych zde poděkovala firmám, obcím, ale i jednotlivcům za to, že jim není nemocnice lhostejná a že svými dary přispívají zařízení, které se stará o zdraví nás všech. Velmi si vaší podpory vážíme,” pronesla ředitelka Eva Tomášová.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.