Žákovské celky FC Písek si minulý víkend zahrály v domácím prostředí

Starší žáci hostili vrstevníky z Vyšehradu, mladší pak plzeňskou Viktorii.

ČDŽ U15A

FC Písek – FK Slavoj Vyšehrad 1:0 (0:0) Pen: 4:2

Sestava FC Písek: Pešata Petr, Kačírek Matouš [K], Carda Robert, Kašpar Jakub, Brom Patrik, Kapinus Jan, Brož Matyáš 26´, Tlapa Jan 64´, Kašpírek Jakub, Pícha Jan, Hrdlička Štěpán.
Střídali: Turek Filip, Čibera Gustav 44´, Šperl David 6´.

Hodnocení trenéra Karla Syrovátky: V tomto zápase jsme si chtěli vyzkoušet jiný herní projev než v těch ostatních. Kluky musím pochválit, že dokázali splnit taktické prvky, které jsme si chtěli vyzkoušet. V první půli se nám dařilo k taktickým prvkům být i dostatečně sebevědomí a konstruktivní směrem dopředu. Ale žádná branka z toho nepadla. V druhém poločase jsme již nebyli tak kvalitní a nebezpeční dopředu a vytvořili si pouze pár brankových příležitostí. Byl to fyzicky náročný zápas a skončil zaslouženou remízou, když ani jeden tým nedokázal proměnit ojedinělé brankové příležitosti.

ČDŽ U14A

FC Písek – FK Slavoj Vyšehrad 3:0 (2:0)

Branky: 12. Hořánek Alexandr, 27. Mařík Michal, 38. Maroušek Marek.

Sestava FC Písek: Čechal Matěj, Václavík Petr, Baďura Rostislav, Müller Richard 65´, Mařík Michal, Maroušek Marek, Hořánek Alexandr [K] 49´, Ředina Michal, Hodina Adam, Pergler Dominik 43´, Pikolon Samuel 38´.
Střídali: Bláha Marek 6´, Matoušek Ondřej 32´, Kuchař Jiří 27´.

Hodnocení trenéra Rostislava Baďury: V utkání jsme byli rychlejší v reakci na míč, důraznější a úspěšnější v soubojích 1 na 1 než soupeř. Díky tomu si kluci vytvářeli spoustu příležitostí k rychlému přechodu do útoku a stav 2:0 byl pro soupeře milosrdný. Po vstřelení třetího gólu kluci ubrali na aktivitě z první půle a nabídli soupeři příležitosti ke skórování. Nakonec ale uklidnili hru postupnou kombinací. Tím pádem úspěšným držením míče soupeře eliminovali od skórování.

ČLŽ U13A

FC Písek – VIKTORIA PLZEŇ 2:16 (0:3)

Branky: 31. Kohout Dan, 44. Šípek Matyas – 6. Kardoš Daniel, 9. Benajtr Pavel, 28. Šlegel Adam, 52. Šlegel Adam, 55. Hodek Martin, 59. Šlegel Adam, 62. Kardoš Daniel, 67. Šlegel Adam, 71. Toman David, 71. Lemon Ondřej, 72. Dulík Erik, 73. Šlegel Adam, 75. Šlegel Adam, 77. Kučera Jan, 80. Baštář Ondřej, 90. Sivák David.

Sestava FC Písek: Jordán Matyáš, Kuchař Jiří [K], Klimeš Filip, Keclík Štěpán, Habich Jiří, Malát Jakub, Pikolon Samuel, Polanský Jakub, Bártík Adam, Šípek Matyas, Kohout Dan, Velický Ondřej, PišnaTomáš, Brodský Jakub.

Hodnocení trenéra Martina Kozáka: Tentokrát se nepovedlo skoro nic z toho, co jsme si řekli. Všude jsme byli druzí, osobní chyby s tím spojené a debakl je na světě. Doufám, že se to stalo naposled a kluci si z toho vezmou ponaučení.

ČLŽ U12A

FC Písek – VIKTORIA PLZEŇ 1:3 (1:2)

Branky: 22. Kučera Aleš – 31. Šneberger Antonín, 51. Růžička Ondřej, 77. Kopecký Felix Jonathan.

Sestava FC Písek: Šmidmajer Filip, Charvát Matěj [K], Kučera Adam, Kučera Aleš, Markovec David, Novák Cristiano, Pícha Jan, Schánělec Tomáš, Suchan Adam, Svoboda Šimon, Vacek Jan, Vaněček Miroslav, Vierer Jakub, Šátava David, Šimeček Luboš.

Hodnocení trenéra Radoslava Houdka: Jak se objevovalo už v dřívějších zápasech, tak kluci opět vstoupili do zápasu s respektem, který ale už hraničil se strachem. A nejspíše kvůli tomu hráči, kteří by měli mužstvo táhnout kupředu, tak naopak patřili k nejslabším. V celém zápase mi chybělo několik důležitých faktorů, jako například: lepší pohyb bez míče, důraz v osobních soubojích, větší přesnost přihrávek, odhodlání řešit situace 1 na 1 a rychlejší reakce. Velikou pochvalu si v tomto zápase určitě zaslouží brankář Filip Šmidmajer, který držel tým celé utkání.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient