Search
Close this search box.

Základní umělecká škola v Jablonném nad Orlicí uspořádala koncert absolventů

Žáci nejvyšších ročníků I. a II. stupně hudebního oboru ZUŠ své umění předvedli na dvou absolventských koncertech.

Jablonská základní umělecká škola každoročně „vypraví do světa“ několik svých absolventů hudebního, tanečního a výtvarného oboru. Studium hudebního oboru I. i II. stupně bylo i letos uzavřeno slavnostně – absolventským koncertem, při němž žáci předvedli své umění.

Absolventky (samé dívky) I. stupně hudebního oboru měli svůj velký koncert ve čtvrtek 3. 5. Představily se: Anna Serbousková (flétna), Alžběta Hejná (housle), Magdaléna Hejná (housle), Adéla Něvarová (flétna), Karolína Grusová (flétna), Kateřina Najmanová (klavír), Lucie Hrdinová (housle), Miriam Fišerová (klavír). Při této příležitosti se představila i absolventka I. stupně výtvarného oboru – Veronika Bartoníčková.

Absolventi II. stupně se již se ZUŠkou loučí, neboť dosáhli maxima, co jim systém základních uměleckých škol může poskytnout. Letošní absolventi II. stupně hudebního oboru – Matěj Baláž (saxofon), Šárka Tejklová (flétna) a Antonín Siatka (kytara) – se předvedli při svém absolventském koncertu ve čtvrtek 26. 4. 2018.

Ani letošní absolventky tanečního oboru nepřijdou zkrátka. Ty budou mít svůj „velký den“ ve čtvrtek 14. a v pátek 15. června, kdy předvedou svoje choreografie při akci Tanec v rytmu srdce.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním– na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient