Základní škola Králův Dvůr má novou venkovní učebnu

Atraktivní novinku mají od 2.května školáci z králodvorské základní školy. Její ředitel Evžen Krob a starosta Králova Dvora Petr Vychodil totiž otevřeli učebnu pod širým nebem. „V příjemném letním počasí určitě bude vítaným zpestřením výuky a rovněž vytržením z tradičního školního stereotypu. Prostor na terase, která vznikla v rámci rekonstrukce fasády tělocvičny a přístavby nového pavilonu, škola využije pro různé školní akce a navíc bude využívána i školní družinou,“ řekl na otevření starosta města Petr Vychodil.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.