Search
Close this search box.

Zákazník si přišel nakoupit s taškou vystlanou alobalem

Policisté v Brně pátrají po podezřelém muži, který v obchodní galerii odcizil 5 ks značkových triček v hodnotě přes pět tisíc korun. Do tašky vystlané alobalem si vložil trička a z místa odešel. Tohoto si ale povšimla prodavačka, která hned šla zkontrolovat počet vystaveného oblečení. Po zjištění, že trika chybí, vyběhla za mužem a pronásledovala jej ven z obchodní galerie. Když ji podezřelý spatřil, dal se na útěk. Po cestě z tašky vyhodil dvě trička a utíkal dál, když ale viděl, že prodavačka mu nedá pokoj a stále za ním utíkal, zastavil a dal ji zbytek. I když byla trička vrácena na prodejnu i tak je muž podezřelý z krádeže.

Muž je ve věku cca 30-35 let, hubené postavy, vysoký cca 170-175 cm, má krátce střižené tmavé vlasy, oblečen byl do černých kalhot, kostkované bílo-modré košile a bílých tenisek. Mluvil plynule česky bez přízvuku. Muž má velký nos, hodně zkažené zuby a specifickou chůzi, kdy výrazně kroutí pozadím.

Policisté se obrací na veřejnost, pokud máte informace k podezřelému muži, prosím sdělte tyto policistům přímo na Obvodní oddělení Brno – Komárov na telefon 974 623 660 nebo na tísňovou linku 158

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient