Zákaznické centrum Vodárny Plzeň má zbrusu nový kabát

Komfortnější prostředí nabízí klientům VODÁRNA PLZEŇ ve zrekonstruovaném zákaznickém centru v sídle společnosti v Malostranské ulici 143/2. Centrum má nyní větší diskrétní i čekací zónu pro zákazníky. K dispozici jsou jim čtyři přepážky, recepce a pokladna, kde lze uhradit veškeré účty hotově i platební kartou. Čekací zóna nabízí více pohodlných míst k sezení a nechybí ani dětský koutek.

„Rekonstrukce zákaznického centra je dalším krokem VODÁRNY PLZEŇ a.s. ke zlepšení a zpříjemnění služeb pro zákazníky. Náš odběratel je pro nás na prvním místě, a proto jsme ihned po převzetí společnosti do stoprocentního vlastnictví města Plzně zahájili změny, které mají za cíl zlepšit klientské prostředí,“ uvedl předseda představenstva a technický náměstek primátora města Plzně Pavel Šindelář.

Nyní je v centru recepce i pokladna zvlášť. „Pokladna je vlevo od vstupu do zákaznického centra. Recepce, kde jsou přijímány návštěvy a klienti si sem chodí pro informace, je na druhé straně,“ upřesnil vedoucí Zákaznického útvaru VODÁRNY PLZEŇ Pavel Pajtl.

Centrum má otevřeno v pondělí a ve středu od 8 do 17 hodin, v úterý a ve čtvrtek od 8 do 16 hodin a v pátek od 8 do 14 hodin. Návštěvu lze domluvit i na konkrétní den a hodinu, a to rezervací online přes webové stránky www.vodarna.cz, hned pod číslem zákaznické linky v sekci Sjednejte si schůzku.

Inovací prošly i webové stránky společnosti VODÁRNA PLZEŇ. Jsou nyní přehlednější a vstřícnější k uživatelům. Lidé si mohou nově vyhledat konkrétní informace podle lokality, která je zajímá. Najdou tu vše o kvalitě vody i její ceně, a také kontakty na příslušné vodárenské provozy. Klienti mají na stránkách k dispozici Vyjadřovací portál, který jim umožňuje zadávat žádosti o vyjádření k existenci sítí vodovodu a kanalizace.

VODÁRNA PLZEŇ má nyní zhruba 43 tisíc klientů. K největším odběratelům vody patří Plzeňská energetika, Plzeňská teplárenská, Plzeňský Prazdroj, Stock Plzeň a Fakultní nemocnice Plzeň.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak