Zahájení hokejové sezóny

Třetí ročník Mountfield Cupu už pomalu klepe na dveře. Kromě atraktivních duelů se fanoušci mohou těšit také letos na populární akci s názvem Zahájení hokejové sezóny 2018/19. Na programu je v sobotu 11. srpna od 14 hodin na ploše před ČPP Arénou, bude tak předcházet souboji hradeckého celku proti Davosu. Zájemci o akci se mohou těšit na spoustu aktivit a soutěží, chybět nebude ani každoroční velká autogramiáda celého A–týmu.

Po odbytí druhé hodiny odpolední pod Bílou věží začne hokejové odpoledne se spoustou aktivit. Ve 14:40 se přidají vybraní hradečtí hokejisté, kteří se představí hráčům skrze rozhovory. Mezi 15:00 a 16:00 je plánována již tradiční hráčská autogramiáda.

Vzhledem k mnoha novicům v sestavě se tak fandům naskýtá ideální příležitost poznat nové tváře, které budou hájit barvy Mountfieldu v nadcházejících bojích. Stejně jako vloni si na své přijdou také milovníci zlatavého moku, jeden z hráčů bude fanouškům čepovat pivo Radegast.

Mountfield HK myslí také na nejmenší fanoušky, od 15:30 se totiž bude konat vystoupení kouzelníka Aleše Krejčího. Probíhat bude také nábor do kurzů ledního hokeje, střelba na brankáře, malí nadšenci si mohou vyzkoušet také opičí dráhu nebo skákací hrad. K dispozici bude pochopitelně bohaté občerstvení. V 16:00 se zájemcům otevře malá hala, ve které se bude následující dvě hodiny konat veřejné bruslení, které bude pochopitelně zdarma.

Vrchol celého sportovního dne potom nastane přesně v 18:00, kdy Hradec vyzve ve svém druhém utkání na turnaji slavného soka ze Švýcarska – tým HC Davos.

Proč se vedení klubu rozhodlo znovu uspořádat akci pro příznivce hradeckého hokeje i širokou veřejnost, to prozrazuje marketingový manažer Aleš Havel. „Před rokem jsme se rozhodli změnit koncepci této akce, kdy bylo celé dění přesunuto před hlavní vchod haly a k samotné autogramiádě bylo přidáno několik doprovodných aktivit. Po pozitivních reakcích z řad fanoušku bude i letošní zahájení hokejové sezóny v podobném nastavení jako to předchozí.

Fanoušci si zaslouží přijít do kontaktu se svými oblíbenci z týmu, popovídat si s nimi, či od nich získat podepsanou kartičku. Budeme se snažit, aby se celá akce všem zúčastněným nejen líbila, ale aby měli příležitost s celým A-týmem vkročit no nové sezóny plné skvělých zážitků,“ přeje si člen managementu klubu Aleš Havel.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient