Search
Close this search box.

Začíná čtvrtý ročník ankety Moravskoslezská Sestra

Poděkování za každodenní tvrdou a namáhavou práci ve prospěch nás všech. Přiblížit veřejnosti práci našich zdravotníků a zvýšit jejich prestiž. To jsou hlavní myšlenky, které vedly před lety odbor zdravotnictví Krajského úřadu Moravskoslezského kraje k vyhlášení prvního ročníku ankety Moravskoslezská SESTRA.

Máme rok 2018 a před námi je již čtvrtý ročník této ankety. Od 16. dubna až do 31. května může odborná zdravotnická veřejnost nominovat své kandidáty na toto, dnes již velmi prestižní ocenění. Podrobnosti, přesná pravidla i nominační formuláře ke stažení najdete na stránkách ankety.

Anketa bude opět podpořena i hlasováním veřejnosti, které proběhne v září 2018. Veřejnost bude vybírat z 15 finalistek zvolených odbornou porotou svou nejoblíbenější sestřičku, která získá titul Sestra veřejnosti 2018. Věříme, že o anketu Moravskoslezská SESTRA 2018 bude opět zájem a vítězové se mohou těšit nejen na uznání a ocenění jejich každodenní práce, ale také na hodnotné ceny, které si opět převezmou na slavnostním galavečeru dne listopadu 2018 v aule Vysoké školy báňské.

Čtvrtý ročník vyhlásil a pořádá odbor zdravotnictví Krajského úřadu Moravskoslezského kraje. Akce se koná pod záštitou ministra zdravotnictví, hejtmana Moravskoslezského kraje, a odbornou záštitou prezidentky České asociace sester.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient