Začíná čtvrtý ročník ankety Moravskoslezská Sestra

Poděkování za každodenní tvrdou a namáhavou práci ve prospěch nás všech. Přiblížit veřejnosti práci našich zdravotníků a zvýšit jejich prestiž. To jsou hlavní myšlenky, které vedly před lety odbor zdravotnictví Krajského úřadu Moravskoslezského kraje k vyhlášení prvního ročníku ankety Moravskoslezská SESTRA.

Máme rok 2018 a před námi je již čtvrtý ročník této ankety. Od 16. dubna až do 31. května může odborná zdravotnická veřejnost nominovat své kandidáty na toto, dnes již velmi prestižní ocenění. Podrobnosti, přesná pravidla i nominační formuláře ke stažení najdete na stránkách ankety.

Anketa bude opět podpořena i hlasováním veřejnosti, které proběhne v září 2018. Veřejnost bude vybírat z 15 finalistek zvolených odbornou porotou svou nejoblíbenější sestřičku, která získá titul Sestra veřejnosti 2018. Věříme, že o anketu Moravskoslezská SESTRA 2018 bude opět zájem a vítězové se mohou těšit nejen na uznání a ocenění jejich každodenní práce, ale také na hodnotné ceny, které si opět převezmou na slavnostním galavečeru dne listopadu 2018 v aule Vysoké školy báňské.

Čtvrtý ročník vyhlásil a pořádá odbor zdravotnictví Krajského úřadu Moravskoslezského kraje. Akce se koná pod záštitou ministra zdravotnictví, hejtmana Moravskoslezského kraje, a odbornou záštitou prezidentky České asociace sester.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak