Search
Close this search box.

Žáci v Holešově zahájili oslavy republiky

Žáci II. ZŠ Holešov se dnes oblékli do barev trikolóry a zahájili oslavy výročí 100 let od vzniku republiky. Vysvětlili si všechny důležité pojmy, naučili se poznávat státní symboly, vařili recepty první republiky, tvořili prezentace a také sportovali v duchu národních sporotovních hrdinů.

Nadcházející víkend bude jistě plný podobných oslav, kdy bychom se všichni měli alespoň myšlenkou u tak významného výročí na chvíli zastavit. Slavit společně s námi můžete v neděli od rána až do večera – čeká nás Mše svatá, žehnání stromům republiky, jejich následné sázení, pietní akt i slavnostní koncert Filharmonie Bohuslava Martinů.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Průvodce nakupováním: na co si dát při nákupu oblečení pozor?

Chcete-li být letos in a v pohodlí, musíte si dát při nákupu oblečení, doplňků a obuvi pozor na několik zásadních věcí. Že netušíte, oč se jedná? Nezoufejte a pojďte se inspirovat společně s námi. Na následujících řádcích vám totiž dáme užitečné rady a tipy na to, jak při nákupech oblečení postupovat.

Jak na levnější software? Poradíme!

V dnešním digitálním věku, kdy software tvoří základní stavební kameny našich každodenních pracovních i osobních aktivit, se stává nákup softwarových licencí nezbytností. Jedním z nejvíce

Jak na perfektní stylovou snídani

Během svátečního období mnozí z nás hledají způsoby, jak překvapit a potěšit své hosty.  Perfektní designová snídaně, která kombinuje pohodlí domova s nádechem luxusu, je

Tvorba webových stránek: Webklient