Žáci mladší přípravky HFK Třebíč se rozloučili se sezonou v Ústí nad Labem

V sobotu 23.62018-24.6.2018 sehráli žáci mladší přípravky turnaj v Povrlech u Ústí nad Labem. Turnaje se zúčastnilo 39 mužstev z Čech, Moravy a Slovenska. Naši chlapci obsadili 13 místo. Turnaj vyhráli žáci Baníku Sokolov před FK Vansdorf a TJ Viktoria Plzeň.

Výsledky:

HFK – TJ Svárov Olšinky 1 : 3

SK Hostivař 4 : 2

Junior Chomutov 3 : 1

Viktoria Vestec 1 : 2

AFK Loděnice 4 : 2

TJ Avia Čakovice 4 : 0

Viktoria Vestec 2 : 3

TJ Humpolec 1 : 1

Baník Most 1 : 3

Viktoria Plzeň 0 : 5

TJ Povrly 2 : 5

SK Hostivař 2 : 1

Střelci branek : Řezníček, Ležák 5, Ondrejovič 4, Sobotka 3, Pařil, Gotthard, Kafka 2, Navrátil a Korec po 1

Turnaje se zúčastnili tito hráči: Procházka Denis, Ležák Matyáš, Gotthard Štěpán, Sobotka Dominik, Navrátil David, Ondrejovič Mikuláš, Pařil Adam, Ondrejovič Samuel, Kafka Matěj, Korec Vilém, Kučera Tomáš

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.

Policie oznámí, kdo může za výbuch a smrt v dole OKD před vánoci 2018

Dne 20. prosince 2018 došlo na dole ČSM Sever ve Stonavě, okres Karviná, k výbuchu metanu. Při výbuchu zahynulo 13 horníků (1 Čech a 12 Poláků) a dalších 7 bylo zraněno. Tři horníci byli hospitalizováni v Ostravě a Karviné, přičemž jeden z nich byl ve vážném stavu. V lednu 2019 vznikl společný vyšetřovací tým složený z justičních a policejních orgánů Polské a České republiky. Nyní mezinárodní tým oznámí výsledky vyšetřování.