Search
Close this search box.

Záchranáři transportovali zraněného cyklistu vrtulníkem do olomoucké nemocnice

Včera půl hodiny po poledni došlo v Chropyni na tříramenné křižovatce ulic Tovačovská a Moravská k vážné dopravní nehodě. Těžce se při ní zranil čtyřiasedmdesátiletý cyklista.

Muž na kole jel po ulici Moravská. V křižovatce hodlal odbočit vlevo a při tom nedal na hlavní komunikaci přednost v jízdě šestadvacetiletému řidiči vozidla Škoda Fabia, který projížděl ulicí Tovačovská v přímém směru, a to od náměstí Svobody k obci Zářičí. Došlo ke střetu. Cyklista narazil do boku vozidla a spadl na zem. Způsobil si při tom vážné zranění hlavy. Záchranáři ho transportovali vrtulníkem do olomoucké nemocnice.

Kroměřížští dopravní policisté, kteří na místě nehodu vyšetřovali, provedli u řidiče škodovky dechovou zkoušku na alkohol. Byla negativní. Zda požil alkohol cyklista, ukáže až rozbor krve, který mu byl proveden v nemocnici.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

Tvorba webových stránek: Webklient