Search
Close this search box.

Začaly vánoční trhy v Litoměřicicích, potrvají až do neděle

Dřevěné domečky zdobené vánočním chvojím a zlatými hvězdami, vůně svařeného vína, sváteční melodie a rozzářené oči dětí – Zahrada Čech s.r.o. opět zpestří hektický předvánoční čas Vánočními trhy, tentokrát s tématem „Hvězdné Vánoce“. Probíhat budou na Mírovém náměstí od 14. do 23. prosince každý den v době od 10 do 18 hodin.

Návštěvníci budou moci načerpat inspiraci na vánoční dekorace, nakoupit si drobné dárky pod stromeček nebo jen tak nasát vánoční atmosféru plnou koled, pohádek pro děti, soutěží i koncertů. Děti jistě potěší krásný betlém, živá zvířátka i tvořivé dílničky. Návštěvníky provede trhy vánoční naučná stezka o vánočních zvycích a obyčejích. Ani letos nebude chybět tradiční zdobení vánočních stromečků litoměřickými mateřskými školkami a dalšími dětskými subjekty.

V průběhu 9 dnů vystoupí mateřské školky a dětské instituce z Litoměřic se svými sborečky, Sváťovo dividlo, Štěpánčino divadlo, pěvecký sbor Páni kluci, zahraje Rosťa Pechoušek, kapela NO NAME LT či Podřipský žesťový kvintet. První sobotu Vánočních trhů zpestří program známý zpěvák Vláďa Hron, druhou sobotu pak muzikálová a sólová zpěvačka Kamila Nývltová. Celé trhy slavnostně zakončí koncert finalistky pěvecké soutěže SuperStar Leony Šenkové a speciální hvězdná a světelná show v podání dívčí skupiny Vox Luminas.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Tvorba webových stránek: Webklient