Za vybitou baterii obdržíte praktický dárek

Druhý ročník Dětského odpadového dne proběhne příští středu.
Letos se v parku v Ruské ulici nad Tržním náměstí sejdou malí i velcí ve středu 12. září od 10.00 hodin do 18.00 hodin.

Návštěvníci se mohou těšit na řadu atrakcí a soutěží o drobné ceny, kterým budou dominovat skákací atrakce, velké svozové auto a malování na obličej. Veškeré soutěže a atrakce pomáhají, vtipnou formou, získat potřebné informace o správném nakládání s odpady, jejich zpracováním a využitím.

Kromě soutěží na některém stánku proběhne soutěž „Úklid nočních stolků“, určená pro všechny školáky. Úkolem soutěžících je přinést vybitou tužkovou baterii, za kterou dostanou malý praktický dárek pro usnadnění třídění domovního odpadu.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Na co si dát pozor při výběru fotovoltaiky a tepelného čerpadla?

Výběr fotovoltaického zařízení a tepelného čerpadla znamená investici, která bude mít vliv na naši budoucnost. Je důležité si uvědomit, že výběrem správného systému můžeme ušetřit spoustu peněz a snížit naši uhlíkovou stopu. Proto se při výběru obou zařízení musíme zaměřit na některé klíčové body, abychom měli jistotu, že jsme udělali nejlepší možnou volbu.

Znáte hlavní města světa?

Světové metropole jsou města, která hrají klíčovou roli v globálním ekonomickém, kulturním a politickém systému. Tyto města často představují kulturní a historická centra, kde se nacházejí ikonické stavby, muzea a památky. Tento kvíz se zaměřuje na hlavní města největších světových ekonomik a stává se tak skvělou příležitostí procvičit si své znalosti o hlavních městech po celém světě.

Co je CE certifikace a pro koho je důležitá?

Označení CE je důkazem, že výrobce nechal výrobek posoudit a ten splňuje zdravotní, bezpečnostní a environmentální požadavky. Tahle certifikace vám jednak dodá na důvěryhodnosti, jednak