Za vloupačky na Hodonínsku už je ve vazbě

Veselští policisté před několika dny zadrželi muže, kterého podezřívali z několika případů vloupání do rodinných domů na Veselsku. Při posledním vloupání byl vyrušen majitelkou domu a ta zalarmovala policisty. Ti pak po pachateli na útěku pátrali a po nějaké době se jim ho podařilo dopadnout a eskortovat na služebnu. Při výslechu a předkládání důkazů pak vyšlo najevo, že tento čtyřicetiletý muž ze Slovenska má na svědomí celkem tři případy vloupání z poslední doby.

V Lipově se přes zahradu dostal až na půdu rodinného domu, kde neoprávněně bez souhlasu majitelů domu nějakou dobu pobýval.
V Blatnici pod Sv. Antonínkem vnikl odemknutou brankou na zahradu rodinného domu, kde se volně pohyboval. Ze zahrady pak neuzamčenými balkonovými dveřmi vstoupil do domu. Tam pak prohledal místnosti a majitelům domu odcizil šperky.
V Nové Lhotě si otevřel branku a vešel do zahrady a následně do dvora domu. Tam pak rozbil dveře vedoucí do domu a vnikl do něj. Při prohledávání domu byl vyrušen majitelkou domu, která jej z domu vyhnala a přivolala policisty. Ti jej pak po krátké pátrací akci zadrželi na útěku.
V současné době mu policisté sdělili obvinění z trestných činů Krádež a Porušování domovní svobody. Soud jej i vzhledem k jeho trestní minulosti, kterou páchal i na území ČR, poslal do vazby.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient