Search
Close this search box.

Za vloupačky na Hodonínsku už je ve vazbě

Veselští policisté před několika dny zadrželi muže, kterého podezřívali z několika případů vloupání do rodinných domů na Veselsku. Při posledním vloupání byl vyrušen majitelkou domu a ta zalarmovala policisty. Ti pak po pachateli na útěku pátrali a po nějaké době se jim ho podařilo dopadnout a eskortovat na služebnu. Při výslechu a předkládání důkazů pak vyšlo najevo, že tento čtyřicetiletý muž ze Slovenska má na svědomí celkem tři případy vloupání z poslední doby.

V Lipově se přes zahradu dostal až na půdu rodinného domu, kde neoprávněně bez souhlasu majitelů domu nějakou dobu pobýval.
V Blatnici pod Sv. Antonínkem vnikl odemknutou brankou na zahradu rodinného domu, kde se volně pohyboval. Ze zahrady pak neuzamčenými balkonovými dveřmi vstoupil do domu. Tam pak prohledal místnosti a majitelům domu odcizil šperky.
V Nové Lhotě si otevřel branku a vešel do zahrady a následně do dvora domu. Tam pak rozbil dveře vedoucí do domu a vnikl do něj. Při prohledávání domu byl vyrušen majitelkou domu, která jej z domu vyhnala a přivolala policisty. Ti jej pak po krátké pátrací akci zadrželi na útěku.
V současné době mu policisté sdělili obvinění z trestných činů Krádež a Porušování domovní svobody. Soud jej i vzhledem k jeho trestní minulosti, kterou páchal i na území ČR, poslal do vazby.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Pomerančová kůra – vlastnosti a použití

Pomeranče jsou jedním z nejpopulárnějších citrusových plodů. Kromě šťavnaté dužiny lze konzumovat také kůru, která rovněž má mnoho zdravotních vlastností. Proč bychom měli jíst pomerančovou

10 zásad pro nové dětské hřiště

Dětská hřiště jsou místa, kde děti tráví mnoho hodin svého dětství. Tato prostranství by měla být bezpečná, zábavná a podporovat rozvoj dětí. Při plánování nového

Tvorba webových stránek: Webklient