Z pronajatého bytu odcizil muž vybavení, škoda je 110 tisíc

Sokolovští kriminalisté zahájili trestní stíhání 52 letého cizince, kterého obvinili ze spáchání přečinu krádeže. Obviněný muž se tohoto měl dopustit tím, že v Chodově v době od srpna do poloviny září z bytu, který obýval na základě uzavřené nájemní smlouvy s majitelkou, bez jejího vědomí byt opustil a při odchodu měl odcizit vestavěnou kuchyňskou linku se spotřebiči a dále vybavení ložnice. Odcizil například myčku, lednici, mikrovlnou troubu, skříň a další.

Svým jednáním způsobil škodu dle odborného vyjádření znalce v celkové výši kolem 110 000 Kč.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Jak vybrat originální pergolu na terasu?

Zahradní pergoly jsou nedílnou součástí venkovního prostoru a nabízejí mnoho možností pro vytvoření stylové terasy, klidného místa pro odpočinek nebo venkovního jídelního prostoru. Tyto stavby mohou být vyrobeny z různých materiálů a v různých stylech, od klasického po moderní, a slouží jako alternativa k tradičním zahradním altánům. V tomto článku se podíváme na zahradní pergoly blíže, uvedeme jejich vlastnosti a využití, a také se zaměříme na různé styly, které je možné použít pro vytvoření elegantní a funkční terasy.

SPORT PORADNA: Jak na výběr těch nejvhodnějších kopaček

Milujete fotbal a poohlížíte se po té správné obuvi na kopanou? Poradíme vám s výběrem fotbalových kopaček. Můžeme začít tím, že se zamyslíme nad tím, jaký typ hřiště budete nejčastěji hrát, jaký je váš herní styl a jaký rozpočet máte na kopačky vyčleněný. To vám pomůže zúžit možnosti a snáze se rozhodnout.