Z návěsu kamionu vypadly při průjezdu zatáčkou tabule skla, událost zcela zablokovala provoz

Informaci o vysypaném skle z kamionu na průjezdu Lázněmi Toušeň v okrese Praha-východ přijala tísňová linka ve středu asi půl hodiny po poledni. Operační středisko k události vyslalo profesionální jednotku ze stanice HZS Stará Boleslav. Po příjezdu na místo hasiči zjistili, že přes téměř celou šířku vozovky je vysypáno sklo, které vypadlo za průjezdem zatáčkou boční stěnou návěsu kamionu.

Na místo dorazila také hlídka Policie ČR, která přivolala strážníky Městské policie Čelákovice na pomoc při usměrňování dopravy. Hasiči zametli střepy, aby uvolnili alespoň jeden pruh pro kyvadlový průjezd. V jejich silách už ale nebylo odstranění celé hromady rozbitých skleněných tabulí. O zajištění nakladače a kontejneru na odvoz rozbitého skla, stejně jako o závěrečný úklid, se postarali zástupci vedení firmy, která sklo přepravovala.

Převzato ODTUD

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Investiční zlato, jistota s hologramem

Švýcarské zlaté slitky s hologramem od rafinerie Argor-Heraeus představují revoluci v oblasti investičního zlata. Nejedná se jen o obyčejné zlaté cihly, ale o vyspělé technologické

Tvorba webových stránek: Webklient